Кошик
Фільтри
Стан
Нове
Бу
Відновлений
Країна виробник
Великобританія
США
Франція
Італія
Китай
Німеччина
Корея
Польща
Японія
Тип запчасті
Оригінал
Аналог
Топ товари
490 грн.
1 250 грн.
1 950 грн.
8 720 грн.
3 224 грн.
410 000 грн.

Двигун Same

Оберіть модель
Двигатель Same
Трактор Same
Фільтри
Стан
Нове
Бу
Відновлений
Країна виробник
Великобританія
США
Франція
Італія
Китай
Німеччина
Корея
Польща
Японія
Тип запчасті
Оригінал
Аналог
Сортувати
за назвою
за ціною
по популярності

Двигун – ключовий елемент конструкції будь-якої техніки і найбільш схильний до зносу. Функціонуючи на протязі всього експлуатаційного періоду, рано чи пізно він виходить з ладу, в результаті чого з'являється необхідність купити запчастини на двигун Same Dorado 55. Сьогодні подібні речі не доводиться довго шукати, крім того, в спеціалізацію інтернет-магазину Solid Engineering входить продаж дизельних двигунів, основною перевагою яких є економічне споживання палива.

До переваг двигунів цього типу варто віднести надійність і високу тривалість експлуатаційного терміну. Тим не менш, періодично їм потрібні нові запчастини на двигун Same Dorado 55.

Все необхідне вже є в асортименті

На сайті надана складання комплектуючих від різних відомих брендів. Ми представляємо продукцію провідних виробників, що займають лідируючі позиції на цьому сегменті ринку. У нас ви знайдете наступні запчастини для двигуна Same Dorado 55:

  • Основа двигуна – блок циліндрів і його комплектуючі. Всі навісні елементи встановлюються саме в нього.
  • Колінвал – сполучна ланка, яка є основним елементом кривошипно-шатунного механізму. Колінчастий вал – утворює обертовий момент і задіє наступні групи деталей.
  • Зчеплення забезпечує плавну передачу крутного моменту від двигуна на трансмісію.
  • Поршні, поршневі кільця, вкладиші і шатун – забезпечення повноцінної роботи колінчастого валу.
  • Електроніка.
  • Насосне обладнання (водяний, паливний насоси з системою охолодження).
  • Навісне обладнання та інші елементи.

ви можете купити будь-які запчастини на двигун Same Dorado 55 високої якості. Яку роль відіграє якість продукції – розглянемо нижче.

Економити або перестрахуватися?

Техніка працюють у важких умовах, а значить, навантаження стосуються всіх елементів техніки, особливо двигуна. Своєчасне техобслуговування не завжди здатне на місці виявити несправність, яка може відбутися з ряду причин. Найпоширеніша з них – економія на запасних частинах.

Запчастини для двигуна Same Dorado 55 аналогічні життєво важливим органам. Якщо «злітає» одна – за нею руйнується вся конструкція, в результаті чого з'являються додаткові витрати, що перевищують заміну одного зламаного елемента. Тому, досвідчені власники автопарків зі спецтехнікою віддають перевагу запчастинах фірмового виробництва, які розміщені в нашому каталозі.

Створення та просування сайту - веб студія Идейне Рішення
solid-e.com.ua - запчастини до техніки Cummins, Perkins, Caterpillar, Komatsu, Deutz, Ford, Iveco, John Deere